قوانین و مقررات

 

 شرایط و ضوابط استفاده ازوب سایت
   داروخانه شبانه روزی امام رضا(ع)


 

                     قوانین عمومی
تمامی کالاها و خدمات وب سایت و فروشگاه داروخانه شبانه روزی امام رضا(ع), حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و مقررات تولید و نشر محتوای آنلاین می باشد .
مسلما رعایت قوانین در وب سایت داروخانه شبانه روزی امام رضا(ع) دو جانبه بوده و کاربران نیز مختار به پذیرش و به تبع آن موظف به رعایت قوانین حاکی و جاری که در این صفحه به نگارش در آمده است می باشند . بدیهی است دستورات و تغییرات جدید که از سوی مراجع ناظر ابلاغ می شود نیز در همین صفحه اعمال و به روز خواهد گردید .

قوانین ارائه محصولات و خدمات داروخانه شبانه روزی امام رضا(ع)
1 - تمامی محصولات عرضه شده در وب سایت  دارای مجوز رسمی و تاییدیه های لازم از وزارت بهداشت , درمان و آموزش پزشکی می باشد .
2 - وب سایت داروخانه شبانه روزی امام رضا(ع) از فروش هرگونه دارو و محصولی که عرضه آن نیاز به ارائه نسخه پزشک دارد معذور است .
3 - تمام محصولات عرضه شده در وب سایت داروخانه شبانه روزی امام رضا(ع) اصل و دارای تاریخ انقضا می باشد . داروخانه شبانه روزی امام رضا(ع) تضمین می نماید هیچگونه محصول جعلی و فاقد اعتبار از کمپانیهای سازنده را عرضه نخواهد کرد .
4 - تمامی محصولات دارای قیمت مصرف کننده می باشند که به صورت آنلاین توسط وب سایت داروخانه شبانه روزی امام رضا(ع) به روزسانی می شود .
قوانین خرید و ارسال سفارش

1 - داروخانه شبانه روزی امام رضا(ع) موظف به تهیه و ارائه پیش فاکتور فروش قبل از نهایی شدن پروسه فروش می باشد .
2 - پس از ثبت خرید کارشناسان فروش داروخانه شبانه روزی امام رضا(ع) جهت تایید نهایی و هماهنگیهای لازم با مشتری تماس میگیرند . همچنین تمام مراحل خرید بوسیله ارسال اس ام اس به مشتری اطلاع رسانی خواهد شد .
3 - کاربر امکان سفارش محصولاتی که فاقد موجودی می باشند را نخواهد داشت و داروخانه شبانه روزی امام رضا(ع) هیچگونه مبلغی را بابت سفارش موقت یا رزرو محصول دریافت نخواهد کرد .
4 - کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد .
5 - ارسال سفارشات مطابق با درخواست مشتری و اخذ هزینه های مربوطه می باشد . سفارشات شهر خرمشهر که بوسیله پیک  ارسال می شوند کمتر از 5 ساعت خواهد بود , همچنین مدت زمان ارسال سفارشات پستی بر عهده شرکت پست و یا سایر شرکتهای حمل و نقل می باشد .
کاربران و حریم شخصی

1 - عضویت در وب سایت داروخانه شبانه روزی امام رضا(ع) رایگان می باشد
2 - داروخانه شبانه روزی امام رضا(ع) موظف به حفظ و مراقبت از اطلاعات شخصی کاربران می باشد و به هیچ وجه قادر به انتشار داده های کاربران اعم از اطلاعات شخصی , سوابق خرید و پیغامهای خصوصی کاربران نخواهد بود .
3 - حفظ و نگهداری از کلمه عبور بر عهده کاربر است و داروخانه شبانه روزی امام رضا(ع) هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده افراد غیر از کلمه عبور کاربر را بر عهده نمیگیرد .
4 - داروخانه شبانه روزی امام رضا(ع) حق استفاده تجاری و یا تبلیغاتی از شماره تماس کاربر ندارد و صرفا اطلاع رسانی بنا بر درخواست رسمی کاربر در وب سایت داروخانه شبانه روزی امام رضا(ع) خواهد بود .
قوانین استفاده و انتشار مجدد از مطالب داروخانه شبانه روزی امام رضا(ع)

 استفاده از مطالب وب سایت داروخانه شبانه روزی امام رضا(ع) ( اطلاعات محصول , مقالات , نظرات و غیره ... ) تنها با ذکر منبع و درج لینک مستقیم به صفحه مطلب ( نه صفحه اصلی  ) امکان پذیر است . بدیهی هر گونه استفاده از مطالب وب سایت که خارج از قوانین ذکر شده باشد غیر مجاز و پیگرد قانونی وب سایت را به همراه خواهد داشت .
نظرات کاربران و انتشار آن

1 - هیچ نظر , نقد و یا مطلبی از سوی کاربران در داروخانه شبانه روزی امام رضا(ع) امکان انتشار آنی و بدون نظارت مسئولین مربوطه را نخواهد داشت .
2 - مطالبی که ناقض قوانین کشوری و یا مضمونی خلاف عفت عمومی داشته باشد حذف و انتشار آن در وب سایت جلوگیری به عمل خواهد آمد .
3 - نظرات و نقدهایی که حاوی توهین و یا تخریب شخصیت سایر کاربران را داشته باشد نیز حذف و غیر قابل انتشار خواهد بود .
4 - مطالب عنوان شده توسط کاربران نظرات و دیدگاههای شخصی کاربر بوده و داروخانه شبانه روزی امام رضا(ع) هیچگونه مسئولیتی در قبال تایید یا عدم تایید آن نخواهد پذیرفت .
5 - کاربران موظف به درج نام و نام خوانوادگی خود در هنگام ثبت نظرات در وب سایت داروخانه شبانه روزی امام رضا(ع) هستند .
6 - مسلما داروخانه شبانه روزی امام رضا(ع) حق پیگیری و قانونی کاربران خاطی و ناقض قوانین وب سایت را برای خود محفوظ می داند .


باسلام و احترام. اعضاء محترم سایت :

ضمن تشکر و قدردانی از اعتماد شما ، در رابطه با فروش تجهیزات بیمارستانی اعلام می شود که: «کسب وکار سایت به صورت B2B است و فروش فقط به داروخانه هاو مراکز درمانی انجام میشود». از حسن انتخاب شما سپاسگزاریم