میزان ضربان قلب خود را اندازه گیری کنید برای ios

نرم افزار Heart Rate تلفن همراه هوشمند شما را به یک دستگاه سنجش میزان ضربان قلب تبدیل می کند. فقط کافی است شما انگشت خود را جلوی دوربین گوشی تان قرار دهید تا برنامه شروع به کار کند. می توانید با استفاده از نرم افزار معرفی شده در هر لحظه و هر مکان از میزان ضربان قلب و نحوه عملکرد آن مطلع شوید. از ویژگی های نرم افزار می توان به مواردی چون: کنترل کامل وضعیت تنفس و عملکرد قلب، امکان به اشتراک گذاری نتایج با استفاده از ایمیل و شبکه های اجتماعی، محیط کاربری جذاب و ... اشاره کرد. دریچه به شما پیشنهاد می کند، این نرم افزار پزشکی را حتما به صورت رایگان دانلود و در گوشی هوشمند خود نصب کنید.

 


برای دانلود نرم افزار اینجا کلیک کنید


قابل اجرا در ios 5 و بالاتر
حجم نرم افزار: 17.9 مگابایت

Baby and Child First Aid آموزش کمک های اولیه به والدین

این برنامه توسط صلیب سرخ جهانی ارائه شده است، هدف اصلی از ارائه همچین نرم افزاری ارتقا سطح دانش والدین و ایجاد آمادگی لازم برای مقابله با بیمارها و مشکلات مختلف کودکان است.

قابل اجرا در اندروید 2.3 و بالاتر

حجم نرم افزار: 43.3 مگابایت

CPR.Choking انجام عمل احیای تنفسی

CPR.Chokingبه شما آموزش می دهد که چگونه و با چه روش هایی احیای تنفسی را انجام دهید، این برنامه توسط استادان واقعی و دکترهای مجرب و بر اساس آخرین توصیه‌ها، توسعه یافته است.


قابل اجرا در اندروید  1.5 و بالاتر
حجم نرم افزار: 10.8 مگابایت

Doctor on Demand مکالمه با پزشک برای درمان

با استفاده از این نرم افزار دیگر نیازی به مراجعه حضوری به پزشک نیست، بلکه می توانید به صورت مجازی با یک پزشک در ارتباط باشید و مشکلات خود را با اون در میان بگذارید، توجه داشته باشید که برنامه معرفی شده برای مواردی همچون سرماخوردگی، آنفولانزا، سرفه، تب، آلرژی‌ها، عفونت‌های ادراری و ... کاربرد دارد.

قابل اجرا در اندروید 4 و بالاتر
حجم نرم افزار: 16.9

My Pillbox نرم افزار برای یاد آوری زمان مصرف داروها

یکی از مشکلات تمامی افراد در هنگام بیماری فراموشی استفاده به موقع از داروهای تجویز شده توسط پزشک است. این نرم افزار My Pillbox می تواند به شما در یادآوری زمان مصرف دارو ها کمک کند. فقط کافی است برای یک بار اطلاعات و زمان مصرف دارو ها را وارد نرم افزار کنید تا برنامه در زمان مقرر با شیوه های جالب و متنوع اطلاع رسانی کند. در ضمن برنامه محدودیتی در ثبت داروها ندارد و می توانید نسبت به دسته بندی اصلی برنامه، داروها را در گروه های مورد نظر ثبت کنید. از ویژگی های نرم افزار می توان به مواردی چون: رابط کاربری زیبا، عدم نیاز به دسترسی به اینترنت، وجود طبقه بندی های متنوع و ... اشاره کرد.

قابل اجرا در اندروید 2 و بالاتر
حجم نرم افزار: 2.4 مگابایت

کامل ترین نرم افزار دارویی ویژه اندرویدی ها

"برنامه معرفی شده توسط برنامه نویسان کشورمان تهیه شده است و دارای بخش های چون: گروه دارویی، موارد مورد مصرف، مکانیزم اثر دارو، عوارض جانبی، هشدارهای مصرف، تداخل دارویی و نکاتی برای مصرف است. اطلاعات موجود در نرم افزار از منابع معتبر و قابل اعتماد جمع آوری شده است. دریچه به شما پیشنهاد می کند برای اطلاع از خواص و ویژگی های انواع داروها این نرم افزار Drugpro را به صورت رایگان از سایت باشگاه خبرنگاران دانلود کنید.

عکس هایی از نمایه نرم افزار:
  
قابل اجرا در اندروید 2.2 و بالاتر
حجم نرم افزار: 1.7 مگابایت

نرم افزار "سنجش سلامت"

نرم افزار "سنجش سلامت" یک برنامه فارسی است که مبتنی بر الگوریتم های خاص میزان سلامتی روحی و جسمی شما را اندازه گیری می کند. برنامه قادر است کارهایی چون: محاسبه گر گروه خونی، اطلاعات گروه خونی، محاسبه گر شاخص توده بدن، محاسبه گر شاخص چربی بدن، محاسبه گر قد و وزن ایده آل، پیش بینی طول قد، محاسبه گر احتمال ریسک ابتلا به دیابت نوع 2، محاسبه گر وزن بارداری و محاسبه گر وضعیت افسردگی را انجام دهد. شما می توانید با نصب این نرم افزار بر روی گوشی اندرویدی خود برای همیشه یک پزشک به همراه خود داشته باشید. این نرم افزار می تواند یک گزینه ای مناسب برای پیشگیری از بیماری ها باشد. برای مثال شما می توانید با استفاده از نرم افزار bmi بدن خود را محاسبه کنید، این محاسبه به شما می گوید که به چه میزان چاق یا اضافه وزن دارید. به یاد داشته باشید که پیشگیری بهتر از درمان است! 


قابل اجرا در اندروید 1.5 و بالاتر
حجم نرم افزار: 1.7 مگابایت

Home Remedies آشنایی با درمان های طبیعی و گیاهی

این برنامه ویژه افرادی است که علاقه خاصی به داروهای خانگی و گیاهی دارند و می توانید با استفاده از این نرم افزار با خواص گیاهان دارویی، ادویه‌جات، میوه‌ها و سبزیجات آشنا شوید. 
قابل اجرا در اندروید 1.6 و بالاتر
حجم نرم افزار: 233 کیلوبایت

Drugs.com Medication Guide مشاهده اطلاعات و ویژگی های داروها

با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود، اطلاعات و ویژگی های هر دارو را از لحاظ شرایط مصرف و میزان مصرف آن مطلع شوید، همچنین می توانید لیستی از داروهای مصرفی خود را ایجاد کنید تا از لحاظ تداخل دارویی و مصرفی نیز آن ها را با یکدیگر بررسی کنید.

قابل اجرا در اندروید 2.2 و بالاتر

حجم نرم افزار: 2.8 مگابایت

Visual Anatomy Free آموزش بصری آناتومی بدن

با استفاده از این نرم افزار می توانید به صورت تصویری و به شکل واقع گرایانه با آناتومی و بخش های مختلف بدن انسان آشنا شوید، برنامه معرفی شده دارای 58 تصویر با کیفیت است که شما را با 300 ویژگی اعضای مختلف آشنا می کند. برنامه می تواند گزینه ی مناسبی برای دانشجویان رشته ی پزشکی باشد.

قابل اجرا در اندروید 2 و بالاتر
حجم نرم افزار: 4.9 مگابایت